ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΥΣ ΤΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ ΒΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 2019

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και ιδιαίτερα σε εκείνους που ικανοποίησαν το όνειρό τους. Αλλά και σε εκείνους που δεν πέτυχαν το στόχο τους ευχόμαστε δύναμη, αισιοδοξία, ρεαλισμό γιατί η ζωή είναι μπροστά τους. Το σχολείο μας είχε μεγάλο ποσοστό επιτυχιών σε υψηλόβαθμες σχολές όπως Ιατρική, Οδοντιατρική, Νομική, Φαρμακευτική, Πολυτεχνείο, Οικονομικές σχολές ...

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων

του 1ου ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ