Εγκύκλιος προϋποθέσεων και διαδικασιών: α) για την έγκριση παράλληλης στήριξης συνεκπαίδευσης, β) για την έγκριση στήριξης από Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό και γ) για την έγκριση στήριξης από Σχολικό Νοσηλευτή, μαθητών/τριών για το διδακτικό έτος 2020-2021.

ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΣΧΟΛΙΚΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ 2020-2021 ΜΕ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΣΤΗΡΙΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΕΒΠ 2020-2021 ΜΕ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΚΕΣΥ /ΔΕΔΑ

ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ- ΝΕΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ  ΣΤΗΡΙΞΗΣ  2020-2021 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Πίνακαςμαθητών/τριών με έγκριση για Παράλληλη στήριξη -συνεκπαίδευση από εκπαιδευτικόπου μετεγγράφονται

Υποβολή Παιδαγωγικών Εκθέσεων Αξιολόγησης μαθητών/τριών για την εισήγηση για ανανέωση παροχής παράλληλης στήριξης ?συνεκπαίδευσης κατόπιν αίτησης των γονέων/κηδεμόνων τους.

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 2-ΔΙΑΒΙΒΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣ ΔΝΣΗ

ΑΙΤΗΣΗ ΓΟΝΕΑ/ΚΗΔΕΜΟΝΑ