ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 4ος 2022 - ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΓΚΡΑΦΙΤΙ

Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα μπάσκετ και στην ομάδα βόλεϊ του σχολείου μας για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στη Γ’ Αθήνας  στα πλαίσια των Πανελλήνιων σχολικών αγώνων. Παιδιά, σας αξίζουν πολλά μπράβο για τη νίκη σας αλλά κυρίως για το ΗΘΟΣ σας καθόλη τη διάρκεια των αγώνων. Τιμήσατε το «ευ αγωνίζεσθαι». Καλή επιτυχία στην επόμενη φάση! Επίσης πολλά μπράβο στους μαθητές του σχολείου μας  που συμμετείχαν και διακρίθηκαν  σε αγωνίσματα των Πανελλήνιων σχολικών αγώνων: ποδόσφαιρο, τζούντο, κολύμβηση, στίβο.

Πολλά μπράβο στην ομάδα γκράφιτι του σχολείου μας  που  δημιούργησε και κόσμησε πολλές αίθουσες  του σχολείου μας  με έργα που το καθένα εκφράζει και ένα μήνυμα.

Επίσης ευχαριστούμε γονέα του σχολείου μας για την ευγενική προσφορά  των χρωμάτων της εταιρείας  Vitex Α.Ε.

Ένα αντιπροσωπευτικό δείγμα  των έργων.